MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byråar 10827199

nr 1082 7199

Byråar

ett par, längd: 43 cm, djup: 29 cm, höjd: 73 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

800 kr

Såld:

2.200 kr

måndag 9 januari 2017
kl 20:06:41